COMPACT - UNI


Od svojho založenia v roku 1962 spoločnosť Beck + Heun GmbH stala popredným inovátorom v oblasti roletových kastlíkov a systémov ochrany proti slnku, ako aj na poli sanačných produktov. Spoločnosť Beck + Heun totiž ponúka pre okná komplexné riešenia orientované na budúcnosť.Pod značkou ROKA nájdete IDEÁLNE systémy ochrany proti slnku v najvyššiej kvalite - vyrobené z materiálov polystyrénu ® alebo Neopor ® s vynikajúcimi tepelno izolačnými vlastnosťami . S produktmi ROKA budete pri plánovaní a spracovaní vždy o krok vpredu, nezávisle na tom, či vám pôjde o rekonštrukciou nehnuteľnosti, alebo o zateplenie fasády.

Tento systém sa vyrába na mieru pre zákazníka. Dá sa aplikovať skoro na všetky plastové profily. Pred kúpou je treba konzultovať rozmery.

 

 

Systém je možné použiť na tieto hrúbky obvodového pľašťa:
28 cm, 30 cm, 36.5 cm, 42,5 cm

 

 

DOPLNKY A SLUŽBY


Miesto osadenia:

Rodinný dom - novostavba, rekonštrukcia  Ideálny produkt pre investorov čo si stavajú nízko energetickú, alebo pasívnu stavbu. Vhodný pre všetky druhy plastových okien a dverí ako aj hliníkových okien a dverí. Product Made in Germany. Realizujeme po celom území SR.