O nás
Kvalita je na dosah.


Už 18. rok dodávame kvalitné plastové okná a dvere , hliníkové okná a dvere, interiérové ​​dvere a garážové brány .

OKENNÉ CENTRUM spol. s r.o.

Predajom a montážou plastových okien a dverí sa zaoberáme už od roku 1996 . Za túto dobu sme zrealizovali viac ako 16.000 zákaziek a stojí za nami veľa spokojných zákazníkov .

Vyrábame a montujeme plastové okná a dvere z nemeckých PVC profilov SALAMANDER . Ďalej vyrábame a montujeme hliníkové okná a dvere z greckeho profilového systému ALUMIL a španielského systému CORTIZO .

Ako doplňujúci sortiment dovážame a montujeme dverné výplne KN plast, GAVA plast,  interiérové ​​dvere, sekčné  garážové brány , presklenné striešky so samonosnou nerezovou konštrukciou, zábradlia z nerezu a hliníka a oplotenia , bránky a brány  .

od roku 2013 v našej ponuke nájdete tiež produkty od nemeckej firmy Beck-Heun, ktoré sú určené pre stavebníkov, ktorí stavajú nízkoenergetické, pasívne stavby.
Našou hlavnou činnosťou je dodávka okien a dverí do novostavieb na mieru pre zákazníka . 

Zamestnávame do 20 pracovníkov. Montáže vykonávame výhradne vlastnými skúsenými montážnikmi s dlhodobou praxou . Patríme medzi najväčšie firmy v odbore okien , dverí v Košiciach.


Ponúkame vynikajúcu kvalitu za dobré ceny a nesľubujeme to , čo nedokážeme .

Ľudia z Košíc a okolia si našu firmu nevyberajú len kvôli dlhoročnej tradícii , spokojnosti s prevedením zákaziek a fungujúcemu servisu , ale predovšetkým pre vysokú kvalitu nami dodávaných výrobkov .