DOPLNKY
Pre staviteľov , stavebné spoločnosti a architektov.

Thermo FBA-Shadow


ROKA-SHADOW ® - Systémy ochrany Proti Slnku spĺňajúce aj tie najvyššie nároky 

 
 

Pod značkou ROKA-SHADOW nájdete IDEÁLNE systémy ochrany Proti proti SlnkuNajvyššia kvalite - vyrobené z materiálov polystyrénu ® alebo Neopor ® vynikajúcimi izolačnými vlastnosťami. S produktmi ROKA-SHADOW budete pri plánovaní a spracovanie vždy o krok vpred, nezávisle na tom, či vám pôjde o rekonštrukciou nehnuteľnosti, o omietky, obklady, alebo o zateplenie fasády. Okrem technickej bezpečnosti budete mat samozrejme k dispozícii nepreberné množstvo uprav. No želanie totiž získate rôzne Prevedenie lamelové vrátane Možnosti výberu Farby lamelové z kolekcie Beck + Heun.

 

Tepelné izolačné prvok z tvrdenej polystyrénovej Peny EPS (WLG [Súčiniteľ Tepelné vodivosti] 035alebo z materiálu Neopor (WLG [Súčiniteľ Tepelné vodivosti] 032), predvyrobený pre exteriérový alumíniový alebo kamenný parapet, aj ako na interiérový parapet osadený pod osadzovací rám okna.

 

 

 

   

DOPLNKY A SLUŽBY


Miesto osadenia:

Rodinný dom - novostavba, rekonštrukcia  Ideálny produkt pre investorov čo si stavajú nízsko energetickú, pasívnu stavbu. Vhodný pre všetky druhy plastových okien a dverí ako aj hliníkových okien a dverí. Product Made in Germany. Realizujeme po celom území SR.


Montujeme
už bez tepelných mostov.

 

 

Vypracujeme projekt osadenia okien
a dverí aj pre Váš dom
BEZPLATNE.