DOPLNKY
Pre staviteľov , stavebné spoločnosti a architektov.

ROKA AIRFOX


Neustály prísun čerstvého vzduchu so zatvorenými oknami a zníženie hluku zvonku

V súčasnosti veľmi dobre izolované domy v nových zmluvách stavebných a renovačných majú výrazne zníženú dopyt po vykurovaní. To chráni naše životné prostredie a tým aj peňaženku. Zvýšená stavebná tesnosť bráni  výmene vzduchu, vrátane vyváženia vlhkosti s rizikom plesní a zlej vnútornej klímy. Z tohto dôvodu, a tiež pre ďalšiu úsporu energie, je absolútne nevyhnutné, inteligentná a efektívna dodávka čerstvého vzduchu.  Tieto požiadavky spĺňa Airfox ®, šetrí energiu a zvyšuje pohodlie.

 


Bohatá na kyslík, bez choroboplodných zárodkov a alergénov-zdravá klíma podporuje kvalitu života a zdravia.
Riadené vetranie sa používa, aby sa zabránilo poškodeniu konštrukcie spôsobené prílišnou tesnosťou konštrukcie,ktoré môžu vzniknúť v dôsledku optimálnej tepelnoej izolácie pre moderné domy.Kvalita vnútorného ovzdušia je znateľne lepšia, voliteľný peľový filter pre alergikov optimalizácia vnútornej klímy.

oživenie vykurovanie
výmenu vzduchu je možné osobitne kontrolovať
filtráciu vonkajšieho vzduchu ( F7 = prachu / peľu)
rozptyl a energetické využitie izbovej vlhkosti

DOPLNKY A SLUŽBY


Miesto osadenia:

Rodinný dom - novostavba, rekonštrukcia  Ideálny produkt pre investorov čo si stavajú nízsko energetickú, pasívnu stavbu. Vhodný pre všetky druhy plastových okien a dverí ako aj hliníkových okien a dverí. Product Made in Germany. Realizujeme po celom území SR.


Montujeme
už bez tepelných mostov.

 

 

Vypracujeme projekt osadenia okien
a dverí aj pre Váš dom
BEZPLATNE.