DOPLNKY
Pre staviteľov , stavebné spoločnosti a architektov.

Fasáda TPH 52


Nová generácia fasády, ktorá sa skladá zo základného systému a širokého sortimentu stĺpov a priečnikov, ponúkajúca riešenia pre rôzne estetické a konštrukčné požiadavky architektonických projektov, prostredníctvom integrálnych riešení.

Základné profily sú rozmerov od 65 mm do  230 mm pre stĺpy, a od 40.5 mm do  205.5 mm pre priečniky, a rovnako ako doplnkové príslušenstvo sú kompatibilné pre všetky nové fasády  CORTIZO. Kompletná sada týchto profilov a ich mechanických spojov dovoľuje realizáciu všetkých typov fasád (vertikálne, šikmé, s pravým uhlom 90º, polygonálne), a riešení pri zasklievaní sklami veľkých rozmerov a hmotností. 
Fasáda  TPH 52 je hybridný systém, ktorý vychádza z kombinácie  TP 52 a  SG 52. Používa sa spôsob montáže v horizontálnom smere:  prítlačná hliníková lišta-vonkajšia krycia lišta, zvýrazňujúc profily z vonkajšej strany v tomto smere.  Upevnenie skla sa realizuje na jeho hranách  pomocou spon a U-profilu vo vertikálnom smere.

Maximálne prerušenie tepelného mostu  30 mm, spolu s vysokou kapacitou zasklenia až 50 mm a možnosť zasklenia sklami veľkej hrúbky a energeticky úspornými sklami dávajú tejto novej sérii systému fasád vynikajúce tepelné a akustické vlastnosti.

Technické údaje

Zasklenie                                               max. hrubka 44 mm  min. 6mm
Súčiniteľ prestupu tepla                    Ucw od 0,6 (W/m²K)  Konzultovať rozmery a sklo 
Možnosti otvárania                              Von-výklopné skryté

MAX./MIN.ROZMERY

Otváranie von-výklopné                     Šírka max. (L)= 2.500 mm.  Výška max. (H)= 1.800 mm.
                                                                 Šírka min. (L)= 550 mm.      Výška min. (H)= 550 mm.

MAXIMÁLNA HMOTNOSŤ                  Otváranie von-výklopné 140 Kg.


Montujeme
už bez tepelných mostov.

 

 

Vypracujeme projekt osadenia okien
a dverí aj pre Váš dom
BEZPLATNE.